FAWAG LITE

Kasy fiskalne dla Twojej firmy.
Oferujemy sprawdzone i niezawodne kasy POSNET.

W 1993 roku w naszym kraju został wprowadzony podatek od towarów i usług. Wtedy narodził się Posnet, marka, która od dwudziestu pięciu lat współtworzy fiskalną rzeczywistość w Polsce i innych krajach w Europie.

Swoje działania opieramy na kreatywnej konkurencji, co pozwala nam utrzymywać pozycję wiodącego producenta kas i drukarek fiskalnych. Nic bardziej nas nie motywuje do działania, jak stworzenie nowego urządzenia lub niespotykanych dotąd rozwiązań. W ten sposób pod marką Posnet powstała najmniejsza na rynku kasa i drukarka, najmniejsza bileterka czy możliwość połączenia drukarki fiskalnej z tabletem, a kasy fiskalnej z wagą – pierwsze takie rozwiązanie na świecie.

O tym, jak bardzo zależy nam na wytrzymałości urządzeń, świadczy fakt, że poddajemy je niezwykle ciężkim próbom. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali produkt niezawodny i sprawdzony. A przy tym oryginalny, co wynika z jego wzornictwa. Nasze urządzenia fiskalne wyznaczają często światowe wzorce designu

MISJA

Naszą misją jest wspieranie Klientów w byciu Premium i wprowadzanie na rynek urządzeń, które w profesjonalny sposób wspierają Cię w codziennej pracy. Tworzymy innowacyjne produkty, które charakteryzują się jakością, designem, ergonomią i funkcjonalnością. Ponadto dążymy do stworzenia takich kontaktów pomiędzy producentem, a Przedstawicielem Handlowym i Klientem, które dla każdej ze stron przynoszą wymierne efekty.

DOŚWIADCZENIE

Z systemem fiskalnym w Polsce jesteśmy związani od początku jego istnienia. Nasze doświadczenie stanowi wyjątkową bazę. Stawia nas w pozycji lidera i eksperta na rynku urządzeń fiskalnych. Dowodem jest współpraca z najlepszymi markami na świecie, jak Diebold czy IBM, dla których produkujemy urządzenia.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

Nasze produkty znajdują uznanie klientów co przekłada się na wysoką sprzedaż urządzeń fiskalnych Posnet. Dowodem uznania są również liczne certyfikaty i wyróżnienia.